Scanați și Accesați site-ul mobil

glamping mobile site
Echipă - Corturi Nunti | Corturi de Industriale | Cort Evenimente

CEOS & FOUNDERS

null

Eric Wang

CEO
null

Howard Lee

PRESIDENT

ECHIPA DE VANZARI

null

Nicole Liao

DIRECTOR DE VANZARI

+86 139 2885 8552
nicole@shelter-structures.com
Dna Nicole este directorul de vânzări și se ocupă de vânzările și marketingul de peste mări. Ea este un lider excelent cu viziune imensă și integritate adevărată, inspirând întotdeauna oamenii din jurul ei. Ea este motorul în Shelter.

null

Tommy Kwong

MANAGERUL DE VANZARI REGIONALE

+86 139 2885 7095
tommy@shelter-structures.com
Contribuie la Shelter mai mult de patru ani. Este un adevărat expert în cort și foarte bun în a face față unor situații dificile și un rezolvator de probleme fantastice.

null

Aaron Liu

MANAGERUL DE VANZARI REGIONALE

+86 139 2885 7097
aaron@shelter-structures.com
Dl. Aaron are o experiență de peste zece ani în domeniul industriei. El se află în spatele produselor în care crede, dar nu va împinge ceva dacă știe că nu este în interesul cel mai bun al clientului. Are un distribuitor experimentat în România.

null

Shirly Yi

VANZARI

+86 139 2885 8620
shirly@shelter-structures.com
Dna Shirley este o doamnă veselă, cu mare răbdare și un înalt simț al responsabilității pentru fiecare client.

null

Simon Lee

VANZARI

+86 139 2885 4772
simon@shelter-structures.com
Dl. Simon este foarte creativ și foarte atent și poate oferi întotdeauna clienților soluțiile cele mai bune de care au nevoie.

null

Zuhaa Li

VANZARI

+86 139 2885 8670
zuhaa@shelter-structures.com
Doamna Zuhaa vorbește arabă excelentă și foarte familiarizată cu cultura și piața de Est Mid-East.

null

Luis Chen

VANZARI

+86 139 0223 0027
luis@shelter-structures.com
Dl. Luis este un tip talentat și harnic, cu o bună cunoaștere pe piața spaniolă și America de Sud.

null

Caesar Jiang

VANZARI

+86 139 2885 7087
caesar@shelter-structures.com
Caesar este familiarizat cu cultura din regiunea rusă. Este atractiv pentru a rezolva orice întrebare despre proiectul clienților.

null

Kiko Jiang

VANZARI

+86 139 2218 4146
kiko@shelter-structures.com
Ea este un personal entuziast și pasionat, cu o înțelegere profundă în afaceri.

null

Kevin Hu

VANZARI

+86 139 2885 3604
kevin@shelter-structures.com
Kevin este atent în orice cerință din partea clienților și luată în considerare în detaliile proiectului.

null

Gabby Jiang

VANZARI

+86 132 2669 4289
gabby@shelter-structures.com
Gabby își iubește slujba în industria clopotului. Și era mereu veselă și dispusă să ajute la orice sarcină.

Show Buttons
Hide Buttons